>

İZMİR TESİSAT - İzmir Tesisat Su Kaçağı İzmir,Su Kaçağı TespitiTıkanıklık Açma Petek

izmir tesisat
su kaçağı izmir
cihazla su kaçağı tespiti
izmir tesisatçı
izmir de tesisatçı
kapıda ödeme
su kaçağı izmir
su kaçağı izmir
İçeriğe git

ZENGİNLİK VE FAKİRLİK HİKAYESİ

ZENGİNLİK VE FAKİRLİK HİKAYESİ Seyyahın yolu uzak bir diyarda şirin bir köye düşer. Köylülere, tanrı misafirini ağırlayacak biri var mı diye sorar. Köylüler, seyyaha ancak çiftlik sahibi Süleyman diye birinin yardımcı olacağını ve oraya gitmesini söylerler. Seyyah yoldayken birkaç köylüyle daha sohbet eder. Köylülerden Süleyman’ın, o yörenin en zenginlerinden biri olduğunu birde Hasan isimli bir başka çiftlik sahibi olduğunu öğrenir. Seyyah, Süleyman’ın çiftliğine ulaşır. Köylülerin dedikleri gibi Süleyman misafirini çok iyi karşılar. Seyyah çiftlikte yer, içer ve dinlenir. Süleyman’a ve ailesine kendisini çok iyi ağırladıkları için teşekkür eder ve tekrar yola çıkmadan önce der ki: – Böyle nimetlerle ödüllendirildiğin ve zengin olduğun için hep şükretmelisin.
| 25/8/2018

Abdestsiz Nöbet Tutmayan Asker

Abdestsiz Nöbet Tutmam Sultan İkinci Abdülhamid Han zamanında, Sarayda gece gündüz nöbet tutan hassa askerleri vardı. Bu nöbetçilerin geleneksel olarak geceleyin bir seslenişleri yankılanırdı etrafta: - Kimdir o?
| 25/8/2018

Tıkanıklık Açma İzmir

Tıkanıklık Açma İzmir Pis su tesisatları arasında tuvalet tıkanıklıkları da en fazla şikayet edilen konular arasında gelir. Bilinen yöntemlerde gider tıkanıklığı açma işlemi kırmadan gerçekleştirilemez. Bu da büyük bir sorunu beraberinde getirir. Çünkü kırma işleminden sonra tadilat gerekir ki bunun da maliyeti oldukça büyüktür. Kırılan fayanslar, kırılan yer döşemesi, büyük tadilatı gerektiren işlemlerdir. Giderin tıkanması artık modern yöntemlerle açılabilir. Bunun için kameralı robot kanal açma cihazları geliştirilmiştir. Bu cihazlar tıkalı gider açma yöntemlerini çok daha modern bir hale getirmiştir. Kurumsal firmalar atık su tıkanıklığı açma işlemini kırmadan yerine getirmektedir.
| 15/8/2018

Su Sızıntısı Tespiti

Su sızıntısı bulma İzmir, İzmir de yıllardan beeridir elektronik cihazlar ile su sızıntısı tespit işi yapmakta olan firmamız İzmir Tesisat Kırmadan Su Kaçağı Tespiti, makineyle su kaçağı tespiti, su kaçağı, su kaçağı tespit etme, Su Kaçağı Tespiti, su sızıntısı, su sızıntısı bulma Su Sızıntısı Bulma Sıhhi tesisat denilince ilk akla gelen su tesisatıdır ve ihmal edilmemesi gereken çok önemli bir konudur. Su sızıntısı arama ve su sızıntısı tespiti bizim işimiz..Su tesisatı evinizdeki en önemli alt yapılardan sadece bir tanesidir. İhmal ederseniz doğuracağı sonuçlar gayet basit. Parkeler, seramikler, duvarlar kırılıp sizi ciddi anlamda masrafa sokacaktır. Bu yüzden olumsuz bir durumla mı karşılaştınız hemen bizimle irtibata geçin ve size kusursuz hizmet sağlayalım.
byİzmirTesisat | 11/8/2018

Su Tesisatı Kaçak Bulma

Su tesisatı kaçak bulma, bir yapının bir inşaatın bir evin bir işyerinin can damarlarından biri de su tesisat yani sıhhi tesisat dır, bununlada birlikte su tesisat ustaları yani sıhhi tesisatçıdır,yakın zamana kadar inşaatlarda sıhhi tesisat ustalarına pek önem vermezler hatta piyasada bu işi en ucuz hangi tesisatçı yapıyorsa inşaatın su tesisatınıda o ustaya tesisatçıya verirlerdi, bu şekilde düşünen ev sahibleri taşeronlar hattta müeahhidler bu işin sonunda su tesisat borularında kaçkmı olur inşaata binaya zararm verir yapılan fayanslar tekrar kırılırmı bunu da pek düşünmezlerdi, gelin görün ki yeni inşaat yasalarında kanunlar eklendi cezalar getirildi yeni inşşat yapan müteahhidler yaptıkları inşaattan 5 yıl süreyle sorumlu olacaklar doğacak hasarları karşılayacaktı
byİzmirTesisat | 24/4/2018

Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Cihazla su kaçağı tespiti,su tesisat borularınızda zamanla oluşan deforme,tesisat hataları,boruda patlama ve çürümeler gibi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz bunlar duvar içinde olduğundan dolayı su kaçağının yerini tespit etmek öyle pekde kolay olmuyor,Firmamız bu gibi sorunları elektronik cihazla su kaçağı tespiti yapmakta su kaçağının yerini noktasal olarak tespit yapmktadır
byİzmirTesisat | 24/12/2017

Petek Temizliğinin önemi

Kalorifer ve Petek Temizliğinin Önemi Soğuk ve kış aylarının da gelmesi ile birlikte birçoğumuz ısınma ihtiyacı duyarız. Artık bir çoğumuzun evinde kombi bulunmaktadır. Soba kullanılırken her yıl baca bakımı yapıldığı gibi kombi bulunan evlerde de kombi bakımı, petek ve kalorifer temizliği vs. yapılmaktadır. Bakımı iyi yapılmayan kombilerde peteklerin altı ısınmıyor
byİzmirTesisat | 28/11/2017

Tuvalet Tıkanıklığı Açma İzmir

Tıkanıklık Ve Su Kaçakları Sizi Korkutmasın Günümüzde gelişen teknoloji ile su tesisatı sorunları daha az hasar ile giderilmektedir. Özellikle de ev hanımları için su tıkanmaları,lavabo tıkanıklığı,tuvalet tıkanıklığı ya da su kaçakları korkulu rüya gibidir. Evinizde ya da iş yerinizde kullanmış olduğunuz tesisatınızda yaşadığınız tüm sorunlarda firmamız en iyi hizmeti vermektedir. Eğer su kaçağı tespiti veya tuvalet tıkanıklığı,lavabo tıkanıklığı ile ilgili bir talebiniz olacaksa bize ulaştığınızda uzman ekibimiz ile adresinize gelerek elektronik ve hassas dinleme cihazlarımız ile kaçak noktasını belirleniyor ve tek bir kırma ile tadilatımızı gerçekleştiriyoruz, şayet tıkanıklık gibi bir sorununuz varsa bize ulaştığınızda uzman ekibimiz adresinize gelerek kameralı tıkanklık açma aletleri ile evinizi kırmadan en kısa zamanda tıkanıklığınızı gidermektedir.
byİzmirTesisat | 19/8/2016

Petek Dış Temizliği

Yeryüzünde ısınan her maddenin mevcut sıcaklığı altındaki tüm hafif tozları kendisine doğru çektiği yapılan araştırmalarla bilinmektedir(tv,monitör,ampul vb.) Günlük yaşantımızda buna verebileceğimiz en önemli örneklerden biri evimizde kullandığımız radyatör petekleridir. Gözle görülmeseler de ısınan petekler uçuşan tozları alt kısımlarından içlerine doğru çekip daha sonra ısınan havanın yükselmesiyle tekrar üzerinde ki ızgaralardan yukarıya doğru vererek devamlı olarak odamızın için de bir toz sirkilasyonu yapmaktadır.
byİzmirTesisat | 23/10/2015
İçeriğe dön